Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víra v mimozemšťany je jen nové náboženství

21. 12. 2015

 

Tento článek je věnován lidem, kteří fanaticky věří v mimozemšťany

 

Chápete, že si v historii lidé vytvářeli mýty? Tvrdili, že to dělají bohové a vy dnes tvrdíte, že na malbách zobrazovali skutečnost - 100% důkazy o UFO. Věřili, že jejich vládci, jsou osvícení bohové - ano, měli pravdu, americká vláda je ovládána mimozemšťany (David Icke)! 

Dříve si lidé nedokázali vysvětlit paranormální jevy a tak to byli nejdříve Bohové, pak démoni, potom duchové - ovšem naše dnešní vyspělá civilizace pochopila, že jsou to mimozemšťané - mám otázku: jaký je rozdíl, mezi vírou v démony a vírou v UFO. Dříve se tvrdilo, že je to boží zjevení - dnes máme technologie, tak můžeme říci, je to zjevení mimozemšťana. Chápete, že víra v UFO je jenom nové náboženství? 

Lidé zmizí, co když je unesla armáda, aby na nich dělala pokusy? Ale to vy nechcete slyšet, protože chcete věřit v TAJEMNO. A že je hodně důkazů o UFO? Víte kolik je důkazů o tom, že se někde zjevila Panna Marie? Prý je nepravděpodobné, že bychom byli ve vesmíru sami, víte, jak je nepravděpodobné, že jen tak z neživé hmoty vznikne život? Jistě věřme našim pseudovědcům, kteří vypočítali, kolik planet je ve vesmíru osídlených. 

Odsuzujete náboženství a sami si vytváříte nové náboženství. Proč lidé nedokáží přijmout, že nás stvořil Bůh, ale věří, že nás stvořili mimozemšťané? Bůh je také mimo-zem. 

Další věcí je to, že naše technologie jsou mnohem dál, než jak nám ti lidé nahoře tvrdí, není absurdní, že auta jezdí na naftu a na benzín? Mohou jezdit na elektřinu, ta může být získávána geotermálně - to se však nehodí majitelům ropných polí. Třeba armáda dokáže udělat kulaté létající letouny. 

rendered-sta

Ti lidé potřebují vytvořit hrozbu, umělou hrozbu z vesmíru, která sjednotí společnost a bude propagovat jejich zájmy, obraz zlých "teroristů" se jim jednoho dne zhroutí, protože lidé pochopí, že je to celé lež - teroristi neexistují, je to jen umělá záminka k válce k vydělávání na zbrojení a na získání ropy "Blízký východ je strategie USA, jak získat íránskou ropu" (Ron Paul). 

"Náboženství je opium lidstva" (Karl Marx) - ale je dobré ho okopírovat, protože je nejlepší formou manipulace, dokonce lepší, než následování nějaké politické ideologie. 

Netvrdím, že nikde jinde nemůže být život, jen chci, abyste neutkvěli ve své vysněné představě a hledali i jiné alternativy. Za zlo ve světě nemůžou mimozemšťané (nadpřirozené bytosti), ani sama příroda (sociální darwinismus), ale lidské ego. "tvrdí, že jsou moudří, ale upadli v bláznovství"

https://www.youtube.com/watch?v=IV6QdDnhb6A